Personal

Här finner ni kontaktuppgifter till vår personal. Om ni vill fylla i ett kontaktformulär så besök vår kontaktsida.

Namn Position Telefon Mobil E-post
Arne Jonasson Säljare & Service 010-455 04 02 070-2909860  arne.jonasson@insyn.se
David Renström Säljare & Utbildning 010-455 04 20 070-5883920 david.renstrom@insyn.se
Dick Thörn Säljare 010-455 04 10 dick.thorn@insyn.se
Frank Skaret Säljare & Utbildning 010-455 04 05 070-2900327  frank.skaret@insyn.se
Håkan Andersson Lokalisering /Support JAWS, MAGic, OpenBook 010-455 04 13 hakan.andersson@freedomscientific.se
Jan Isaksson Säljare & Utbildning 010-455 04 04 070-9846886  jan.isaksson@insyn.se
Johan Wickman Säljare & Utbildning 010-455 04 06 070-2909560  johan.wickman@insyn.se
Martin Zamora Nilsson Säljare 010-455 04 12 072-0088111 martin.nilsson@insyn.se
Michael Larsson VD/Adm/Säljare 010-455 04 01 070-290 42 60 michael.larsson@insyn.se
Robin Pettersson Support/Service/Utbildning Solna 010-455 04 03 070-7797186  robin.pettersson@insyn.se