Personal

Här finner ni kontaktuppgifter till vår personal. Om ni vill fylla i ett kontaktformulär så besök vår kontaktsida.

Namn Position Telefon Mobil E-post
Arne Jonasson Säljare Solna 010-455 04 02 arne.jonasson@insyn.se
David Renström Säljare Skellefteå 010-455 04 20 david.renstrom@insyn.se
Dick Thörn Säljare Växjö 010-455 04 10 dick.thorn@insyn.se
Erik Tengvall Säljare Växjö 010-455 04 11 erik.tengvall@insyn.se
Frank Skaret Säljare Solna 010-455 04 05 frank.skaret@insyn.se
Håkan Andersson Lokalisering /Support JAWS, MAGic, OpenBook 010-455 04 13 hakan.andersson@freedomscientific.se
Jan Isaksson Säljare Solna 010-455 04 04 jan.isaksson@insyn.se
Johan Wickman Säljare Västerås 010-455 04 06 johan.wickman@insyn.se
Martin Zamora Nilsson Distribution/Montering Växjö 010-455 04 12 martin.nilsson@insyn.se
Michael Larsson VD/Administration Solna 010-455 04 01 michael.larsson@insyn.se
Michaela Franzen Stark - mammaledig Säljare Skellefteå 010-455 04 21 michaela.franzen-stark@insyn.se
Robin Pettersson Support/Service/Utbildning Solna 010-455 04 03 robin.pettersson@insyn.se